تولید موفقیت آمیز خازن کوپلاژ ژنراتورهای نیروگاهی با تاییدیه پژوهشگاه نیرو

PD & Impulse test

مقایسه روش های تست تخلیه جزئی برای اولین بار در کشور

روش های اندازه گیری تخلیه جزئی

با تلاش گروه تحقیقات شرکت تسلا پیشرو و با همکاری آزمایشگاه فشارقوی پژوهشگاه نیرو، برای اولین بار در کشور همزمان روش های تشخیص تخلیه جزیی بر روی برخی تجهیزات فشار قوی انجام گرفت.

انجام تست RSO بر روی روتور ژنراتور واحد شماره یک نیروگاه رامین اهواز

انجام-تست-RSO-بر-روی-روتور-ژنراتور-واحد-شماره-یک-نیروگاه-رامین-اهواز-حین-انجام-تعمیرات-اساسی

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز : بابک توحیدی کارشناس نظارت الکتریک گفت : این تست از نوع غیرمخرب بوده و هدف آن تشخیص اتصال حلقه در روتور ژنراتور می باشد و برای اولین بار است که بروی یکی از ژنراتورهای این نیروگاه با حضور دکتر نقاشان از اساتید برجسته دانشگاه شهیدعباسپور در بخش تجهیزات الکتریک انجام گردید.

منبع:وبسایت نیروگاه رامین اهواز

انجام تست PD استاتور ژنراتور واحد شماره یک نیروگاه رامین اهواز

Test Ramin Power plant
تست P.D از تست های تخصصی به منظور تشخیص عیوب احتمالی در عایقی شینه های ژنراتور، همزمان با تعمیرات اساسی این واحد ۳۰۵ مگاواتی، عملیاتی شد.
به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز- بابک توحیدی، کارشناس گروه مهندسی الکتریک نیروگاه رامین و ناظر تعمیرات اساسی ژنراتور واحد شماره یک با اعلام این خبر گفت : تست P.D از تست های تخصصی به منظور تشخیص عیوب احتمالی در عایقی شینه های  ژنراتور است که همزمان با تعمیرات اساسی این واحد ۳۰۵ مگاواتی، عملیاتی شد.
وی گفت: این تست با حضور دکتر نقاشان استاد دانشگاه شهید عباسپور و مشاور شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی و تحلیل گر مسائل حوزه ژنراتور انجام شد.
لازم بذکر است واحد شماره یک این نیروگاه در مرداد ۱۳۵۸ به شبکه سراسری برق کشور پیوست.
انعقاد قرارداد با شرکت تعمیرات نیروگاهی صبا
شرکت تسلاپیشرو

انعقاد قرارداد همکاری با شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا برای تحلیل نتایج تست P.D آنلاین ژنراتور های نیروگاه سیکل ترکیبی قم توسط شرکت تسلا پیشرو در زمستان 1398 انجام گرفت.

تست سلامت خازن های کوپلاژ برای اولین بار در ایران

تست خازن کوپلاژ

به گزارش روابط عمومی شرکت تسلاپیشرو ،کارشناسان این شرکت جهت تست خازن های اندازه گیری مرتبط باسیستم PD برخط (online) برای ژنراتور نیروگاه سیکل ترکیبی گیلان وارد بررسی شدند.

انعقاد قرار داد پایش نشتی خطوط توزیع تهران بزرگ

اندازه گیری تخلیه جزئی خطوط توزیع

به گزارش روابط عمومی شرکت تسلاپیشرو تست مکان یابی تخلیه جزئی خطوط توزیع در زمستان 1398 انجام گرفت.
برای تست آلتراسونیک بوشینگ ویا مقره،با استفاده از روش مقایسه ای، آن المان هایی که دارای دامنه ی تخلیه ی جزئی فراصوت بالایی هستند را اولویت بندی کرده که در معرض بازدید و یا شستشو قرار بگیرند.

فهرست